Správa, ktorá zasiahne každého chlapa!

09. 02 2017 10:00 | Patrícia P.
Čo na to otecko?
Čo na to otecko? Foto: shutterstock

Ako reagoval váš partner na informáciu, že bude otcom?

Videli ste film Všetko alebo nič? Hlavná hrdinka Linda príde za mužom, pre ktorého by sa snáď aj rozkrájala samou láskou a povie mu, že čaká jeho dieťa, nastane situácia, akú by nemala zažiť žiadna žena na svete. Tento muž, Jakub, jej povie, že jej nikdy nič nesľúbil a o dieťa jednoducho nemá záujem! Aké zbabelé! Tieto typy mužov by si zaslúžili facku. Našťastie je stále na svete množstvo skvelých chlapov...

Vitajte pri druhej časti môjho tehuľkinho diára, ktorá je venovaný našim drahým partnerom.

O tom, že som tehotná viem už niekoľko týždňov, no reakciu môjho priateľa Šimona mám dodnes pred očami. Ako som už v prvej časti diára spomínala, otehotnela som takmer na začiatku nášho vzťahu. O spoločnej budúcnosti dovtedy nepadlo ani slovo. Keď som Šimonovi oznámila pozitívny výsledok tehotenského testu, prišla nečakaná reakcia. Predstavte si chlapa bieleho ako stena, ktorý vyzerá, že práve prekonal infarkt myokardu. Posadil sa, mlčky pozeral do zeme, potom ma objal a bez slova odišiel. Čo to, do pekla, stvára? Snáď nemôžem mať smolu práve ja na takého idiota, čo sa na mňa vykašle? Povedala som si: „Patrícia, buď silná!"

Po Šimonovom odchode bol jeho telefón nedostupný. Hodiny ubiehali a ja som vôbec nevedela, čo robiť. Čerstvý vzduch na prechádzke bol jediný dobrý nápad na vyventilovanie myšlienok. No zrazu sa vo dverách objavil on... Do tváre sa mu vrátila farba a na pery úsmev. V ruke držal obrovskú kyticu ruží a jeho slová „Milujem ťa, to zvládneme" boli to jediné, čo som v tej chvíli potrebovala počuť!

Baby Boom
Foto: shutterstock
 

Samozrejme, čakalo nás potom ešte množstvo životne dôležitých otázok a zosúladení sa. No odvtedy viem, že mám po svojom boku muža, ktorý stojí za to a je jasné, že bude tým najlepším ockom na svete.

Vaša Patrícia :)

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Baby Boom - v utorok, 28. marca, o 21.40!
Sledujte celé epizody na