Baby Boom cover

Baby Boom

19. 01 2017 15:00 | www.markiza.sk
personal000001.png
personal000001.png Foto: TV Markíza

Šou, ktorá zachytáva jedinečný pohľad na neopakovateľné chvíle zrodu nového života.

Réžia: Boris Al-Khalagi, Peter Magát
Kreatívna producentka: Dominika Jašková
Žáner: doku reality


Baby Boom je unikátna rodinná doku reality séria, ktorá divákom sprostredkúva jedinečný zázrak príchodu nového života na svet. Vo svete je známa pod názvom One Born Every Minute, vznikla v roku 2010 vo Veľkej Británii a okamžite si získala priazeň televíznych divákov aj odbornej verejnosti. Relácia v rovnakom roku vyhrala aj prestížnu cenu BAFTA (Britská akadémia filmového a televízneho umenia) za najlepšiu realistickú sériu.

Baby Boom zachytáva jedinečný pohľad na neopakovateľné chvíle zrodu nového života. Prináša dramatické, emocionálne a často i vtipné momenty, ktoré súvisia s narodením nového človeka, či už očami budúcich rodičov a ich priateľov, alebo z pohľadu profesionálnej práce nemocničného personálu.

Séria sa natáčala v lete 2016 priamo v pôrodnici v Galante za asistencie celého tímu odborníkov. Každý človek na tomto svete je jedinečný, rovnako ako jeho osobitý životný príbeh. Mimoriadne zaujímavé a emotívne príbehy neopakovateľnej, vytúženej radosti ľudí, ktorí sa práve stali rodičmi, môžete už od 7. februára 2017 sledovať každý utorok o 20:30 jedine na Markíze.

Neopísateľná radosť z novonarodeného človiečika
Foto: TV Markíza
 

Príchod nového človeka na svet vždy sprevádza neopísateľná radosť a obrovské šťastie.

Krásne, zdravé a spokojné novorodeniatko
Foto: TV Markíza
 

Krásne, zdravé a spokojné bábätko.

Prvé momenty na svete treba zdokumentovať
Foto: TV Markíza
 

Prvé momenty na svete treba poriadne zdokumentovať.