Baby Boom cover

Takýto pár sme v Baby Boome ešte nemali!

28. 03 2017 10:00 | Lucia Šimová
Manželia Helga a Imrich Hudecoví
Manželia Helga a Imrich Hudecoví Foto: TV Markíza

Manželia Helga a Imrich Hudecoví sa môžu pochváliť výnimočným prvenstvom.

Prvé bábätko privedie na svet v dnešnej epizóde relácie Baby Boom aj Helga Hudec. S manželom Imrichom ich dala dokopy náhoda, spoznali sa totiž na svadbe spoločných známych. Kým Imrich bol ženatý, Helga bola v spoločnosti svojho vtedajšieho partnera. Odvtedy sa stali kamarátmi, no stále fungovali so svojimi prechádzajúcimi partnermi. Až keď sa napokon Imrich rozviedol, všetko sa zmenilo.

„Úplnou náhodou moja sestra požiadala Imiho, či by jej neprišiel vymaľovať a tak sme sa znova stretli. Ja som ho poprosila, či by mi neopravil počítač a už zostal...“ zhrnula začiatok vzťahu Helga. Dnes sú manželmi už viac ako rok, no pár tvoria niečo cez 4 roky. A čím je práve tento pár sú manželia výnimočný? Helga a Imrich sú prvým párom v našej šou s výraznejším vekovým rozdielom. „Na vekový rozdiel počúvame poznámky, 18 a pol roka nie je málo, je nám to jasné,“ začala rozprávanie Helga.

Výrazný vekový rozdiel medzi partnermi však riešilo zväčša okolie a tak trochu aj Imrich, no Helga v tom má jasno. „Samozrejme, aj Imi mal určité obavy. Teraz možno ten vekový rozdiel nie je taký badateľný, ale že čo budeme robiť po 15 alebo 20 rokoch...  Ja som mu hovorila, že či chce naozaj riešiť, že čo bude o 15 či 20 rokov v dnešnom svete.“

Mladá žena sa poznámkami a obavami zneistiť nedala a tak si dnes večer na obrazovkách televízie Markíza budete môcť pozrieť výsledok jej odhodlania bojovať za svoju lásku.

Nenechajte si ujsť Baby Boom už dnes večer o 21.40 na Markíze!

 

Upútavka

 
Baby Boom - v utorok, 28. marca, o 21.40!
Sledujte celé epizody na