Baby Boom cover

Takto rastú bábätká z Baby Boomu! Foto vnútri

27. 03 2017 11:00 | Lucia Šimová
Malá Eliška z Baby Boomu
Malá Eliška z Baby Boomu Foto: súkr. archív V. Rudincovej
Malá Emka takto krásne rastie
Malá Emka s maminou
Malá Emka so súrodencami

Šťastní rodičia sa pochválili so svojimi pokladmi.

Lindu Kubriczku a Veroniku Rudincovú poznáte z druhej epizódy vašej obľúbenej relácie Baby Boom. Kým Linda svojmu manželovi Igorovi priviedla na svet tretie dieťatko, Emku, pre Veroniku to bola premiéra. Narodila sa jej dcérka, ktorej s partnerom Jankon dali meno Eliška. Od pôrodu oboch mamičiek už ubehol nejaký čas a šťastní rodičia sa nám teraz pochválili svojimi maličkými pokladmi, ktoré rastú ako z vody.

„Život sa nám úplne otočil... Museli sme zladiť školu, škôlku, manželovu prácu na zmeny a našu Emku. V našom dome je teraz viac smiechu, viac radosti. Emka je naše slniečko, ktoré náš domov naplnilo novou láskou,“ zhrnuli manželia Kubriczky obdobie po pôrode.

Malá Emka so súrodencami
Foto: súkr. archív L. Kubriczkej
 

Veronika od pôrodu doslova žiari šťastím. „Zmenilo sa úplne všetko. Nielen každodenný život. Eliška zmenila aj nás. Sme rodičia, matka a otec. Už nie sme len dvaja, ale už sme traja. Máme "plod" našej lásky. Elišku,“ povedala. Mimochodom, Veronike a Jankovi sa po narodení dcérky život čoskoro zmení po druhýkrát. „Sme veľmi zamilovaní. Môžem povedať, že teraz máme dokonalý vzťah. Sme spolu veľmi šťastní a už pomaličky plánujeme svadbu a časom aj väčšiu rodinku,“ pochválila sa plánmi do budúcnosti mladá mamička.

Malá Eliška s rodičmi
Foto: súkr. archív V. Rudincovej
 

Dali by sa mamičky na nakrúcanie Baby Boomu znovu? „Áno, išli by sme do toho opäť, žiadne zaváhanie by nebolo. Bol to krásny zážitok a sme radi, že sme sa s naším šťastím mohli podeliť prostredníctvom obrazovky,“ zhrnula rozhodne Linda. „Jednoznačne ÁNO. Chcela by som si to zopakovať zase. Dokonca aj každý deň, keby sa dalo,“ uzavrela so smiechom Veronika.

Viac fotiek nádherných slečien si môžete pozrieť v priloženej galérii.

Poslednú epizódu Baby Boomu sledujte zajtra o 21.40 na Markíze!

 

Upútavka

 
Baby Boom - v utorok, 28. marca, o 21.40!
Sledujte celé epizody na