Baby Boom cover

Anjelikovia ako z rozprávky: Toto je váš Baby Boom (7)

07. 03 2017 09:30 | Peter Trnovec
Baby Boom
Baby Boom Foto: TV Markíza

Máme tu záverečný diel galérie vašich malých pokladov. Na konci článku nájdete päť šťastných výhercov.

Milí rodičia, ďakujeme vám za všetky fotografie vašich nádherných detičiek. Váš záujem o súťaž Baby Boom nás veľmi milo prekvapil, nakoniec sme museli publikovať až sedem článkov s obrázkami vašich anjelikov. Päť z vás sme vyžrebovali (síce bez dohľadu notára, ale poctivo) a mená výhercov nájdete na konci článku.

Lilien

51. lilien vavrekova.jpg
 

Malej Lilien sa von z mamičkinho bruška veľmi nechcelo, lekári museli pomôcť vyvolávačkou. Po narodení bola v pôrodnici taká dobrá, že si vyslúžila prezývku Princeznička. Krásne spinkala a vôbec nekričala. Dnes má 9 mesiacov, doma už veľmi spať nechce a počuť ju teda poriadne!

Rebeka (26. 10. 2015)

52. rebeka kesziova.jpg
 

Zuzana sa v roku 2015 po dlhšom čase chystala s manželom na dovolenku. V januári si ju zaplatili a v marci ju pre istotu zrušili - zistili totiž, že čakajú prvé bábätko. Tehotenstvo bolo bezproblémové, pôrod síce bolel, ale mamičke bol veľkou oporou otecko, ktorý bol celý čas pri nej. No a Rebeka sa už môže tešiť na súrodenca - v júli tohto roku jej pribudne braček alebo sestrička.

Dorotka (24. 8. 2016)

54. dorotka adulinqua2.jpeg
 

Andrea si musela na vytúžené šťastie počkať dlho a prejsť si mnohými útrapami. Prvý raz potratila, druhýkrát mala mimomaternicové tehotenstvo, ale do tretice sa konečne dočkala. Dorotka prišla na svet sekciou, už má šesť mesiacov, rodičia si ju užívajú plnými dúškami a zahŕňajú ju nesmiernou láskou.

Natália a Nikola (22. 7. 2016)

55. natalka a nikolka od kociska.jpg
 

Malé slniečka Natálka a Nikolka prišli na svet v dvojminútovom intervale prirodzeným spôsobom. Mamička Andrea má na pôrod veľmi pekné spomienky, pretože všetko prebehlo pomerne rýchlo. Pri sledovaní relácie Baby Boom si tak Andrea mohla tieto krásne chvíle znovu oživiť v pamäti a zároveň drží palce všetkým nastávajúcim mamičkám.

Tomáš (21. 10. 2016)

56. tomas mihalovic.jpg
 

Henrieta priviedla na svet svoje prvé bábätko v galantskej nemocnici. Tomáško sa narodil sekciou, pretože pri pôrode nastali komplikácie. Nakoniec ale všetko dopadlo dobre. Keď mamička dostala do rúk malý uzlíček a počula jeho plač, od šťastia sa rozplakala. Tomáško teraz rastie ako z vody a všetkým robí veľkú radosť.

Vanessa (28. 10. 2016)

57. vanessa jachanova od kociska.jpg
 

Justýna musela kvôli zdravotnému stavu rodiť cisárskym rezom. Zákrok prebehol bez komplikácií a k dvom detičkám jej pribudla Vanesska. Teraz si šťastná mamička naplno užíva materskú dovolenku a z bábätka sa veľmi teší.

Alex

58. alex anjelik.jpeg
 

Keď sa Alex začal pýtať na svet, jeho mamička a tatinko sršali humorom. Nastali však komplikácie a lekári museli urobiť rýchlo sekciu. Všetci situáciu zvládli na jednotku a narodil sa tento malý človiečik, ktorý urobil svojich rodičov najšťastnejšími na svete.

Veronika (29. 11. 2016)

59. veronika pipi.jpg
 

Veronika sa narodila v trnavskej nemocnici po štvorhodinovom pôrode. Jej mamička Viola rodila prvý raz a hoci sa trochu bála, keď začali kontrakcie, nemyslela už na nič, iba na svoju malú princeznú. Tá už má teraz tri mesiace a takto nádherne sa usmieva!

Výhercovia balíčka Baby Boom

- Veronika Veselová

- Silvia Fülöpová

- Dominika Gazsiová

- Andrea Suchá

- Kristína Javorová

(S výhercami sa skontaktujeme mailom, ceny budeme posielať v priebehu budúceho týždňa.) 

Upútavka

 
Baby Boom - v utorok, 28. marca, o 21.40!
Sledujte celé epizody na