Baby Boom cover

Anjelikovia ako z rozprávky: Toto je váš Baby Boom (6)

03. 03 2017 09:00 | Peter Trnovec
Rozkošný Baby Boom
Rozkošný Baby Boom Foto: pixabay.com

Oteckovia, mamičky, máte super detičky!

Prinášame vám šieste pokračovanie prehliadky malých zlatíčiek. Ak ste svoju ratolesť zatiaľ medzi uverejnenými fotografiami nenašli, nezúfajte. Všetky bábätká, ktorých fotografie ste nám poslali, sa na našu stránku dostanú. Seriál zakončíme článkom s poradovým číslom 7, v ktorom sa dozviete aj mená piatich vyžrebovaných výhercov. 

Samuel

44. samko hrnciar.JPG
 

Samko sa vypýtal na svet skutočne kurióznym spôsobom. Jeho mamička Petra sa tri týždne pred stanoveným termínom pôrodu bola prejsť pri motokrosovej trati. Pri zvuku štartujúcej motorky zrazu zacítila, že sa Samko v brušku zľakol a už to išlo. Pôrod bol rýchly a krátky. Keďže sa malý anjelik narodil skôr, bol trochu menší a v pôrodnici mu prischla prezývka Omrvinka.

Diana (19. 8. 2016)

45. dianka lakatosova katulka1993.jpg
 

Katarína rodila tiež v galantskej nemocnici a Diankin príchod na svet bol pre ňu najkrajším dňom života. Pôrod prebehol rýchlo a hoci mala Katarína veľké bolesti, určite stálo za to vydržať ich. Teraz sú spolu s partnerom najšťastnejšími rodičmi na svete!

Tomáš (21. 10. 2016)

46. tomas mihalovic.jpg
 

Henrieta sa prvého pôrodu dosť obávala, ale vďaka personálu galantskej nemocnice všetko dopadlo vynikajúco. Tomáško sa narodil cisárskym rezom päť dní pred stanoveným termínom. Ak by tých päť dní ešte vydržal v brušku, mohol oslavovať narodeniny v rovnaký deň, ako jeho maminka.

Kristína (11. 10. 2016)

46. Kristina jalekova alexandraskovronska.jpg
 

Kristínke sa von z bruška veľmi nechcelo. Maminka Alexandra ju prenášala 10 dní a tak sa lekári rozhodli, že pôrod vyvolajú. No aj tak to trvalo skoro celý deň, kým sa Kristínka rozhodla, že je ten správny čas. O 16:55 si ju šťastná mamička mohla konečne privinúť na hruď.

Ján (26. 11. 2016)

47. jan fasko.jpeg
 

Patrícia sa začala otvárať už v 31. týždni tehotenstva, preto musela päť týždňov stráviť v nemocnici. Tri dni pred prepustením domov sa dozvedela šokujúcu správu - celá rodina bola pripravená na narodenie dievčatka a zrazu Patrícii lekári oznámili, že čaká chlapca. Najviac sa z tejto noviny tešil Patríciin otec. Bohužiaľ, týždeň po Jankovom narodení vo veku 44 rokov zomrel. Čerstvá mamička sa s tragédiou vyrovnávala veľmi ťažko, pomohol jej v tom práve Janko, ktorý jej ocka veľmi pripomína.

Chiara (18. 2. 2016)

48. chiara masnicakova.JPG
 

Lenka mala iba 17 rokov, keď zistila, že je tehotná. Prvotný šok a obavy však čoskoro vystriedalo šťastie a radostný pocit očakávania z príchodu bábätka. Z pár príšerných hodín pôrodných bolesti sa nakoniec stal úžasný okamih. Chiara nedávno oslávila prvé narodeniny a pre Lenku jej je dcérka najväčším šťastím v živote.

Liliana (12. 11. 2014)

49. liliana Ladislava vargova.jpg
 

Lilianka patrí k bábätkám, ktoré len neradi opúšťali mamičkine bruško. Ladislava preto musela rodiť sekciou, ale teraz jej to už absolútne nevadí. Dcérka je pre ňu najväčším šťastím celého života a svet bez nej si už nevie ani predstaviť.

Barbora (16. 5. 2017)

50. barbora kadlecikova.jpg
 

Dana dostala kontrakcie o 5:30 ráno a o 12:14 už bola Barborka na svete. Najviac nadšená z jej narodenia bola neter Barborkinho otecka, pretože dovtedy bola jediným dievčaťom v rodine. Z Barborky vyrástla veľká šibalka všetci ju veľmi ľúbia.

Ďalšie epizódu relácie Baby Boom uvidíte v utorok 7. marca o 20:30 na Markíze.

 

Upútavka

 
Baby Boom - v utorok, 28. marca, o 21.40!
Sledujte celé epizody na