Baby Boom: Zažite príchod nového života!

12. 08 2016 14:15 | Martina Štefanková
Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: Irina Ippolitova/shutterstock.com
Baby Boom
Baby Boom
Baby Boom

Toto na Slovensku ešte nebolo!

Máte radi príbehy ľudí, ktorí zažívajú niečo výnimočné? Tak presne pre vás bude nová šou Baby Boom ako stvorená. O čo ide?

Baby Boom je unikátna rodinná dokumentárna séria, ktorá divákom sprostredkúva jedinečný zázrak príchodu nového života na svet.

Originálny formát, s pôvodným názvom One Born Every Minute, vznikol v roku 2010 vo Veľkej Británii a okamžite si získal pozornosť nielen televíznych divákov, ale aj odbornej verejnosti. Ešte v rovnakom roku vyhral prestížnu cenu BAFTA (Britská akadémia filmového a televízneho umenia) za najlepšiu realistickú sériu a nasledujúca druhá sezóna získala v roku 2011 na túto cenu nomináciu.
Baby Boom
Foto: TV Markíza
 


"Baby boom je o emóciách, šťastí a o pute medzi rodičom a dieťaťom. Usilujeme zachytiť okamih prvého pohľadu na dieťa, ukázať, čo rodič cíti. Keď vidíte pohľad matky na dieťa alebo keď sa otec dozvie, že už je jeho potomok na svete. Keď aj silní muži podľahnú emócii. Je to nádherný a neopakovateľný moment. Niečo také silné a výnimočné, že aj my sami v štábe máme pocit, že sme súčasťou niečoho jedinečného," povedal riaditeľ Centra výroby TV Markíza Gabi Popescu.

Baby Boom zachytáva jedinečný pohľad na počiatok života, a tiež neopakovateľné chvíle, ako sa to všetko skutočne deje. Môžete sa tešiť na dramatické, emocionálne a často i vtipné momenty, ktoré súvisia s narodením dieťaťa, či už očami budúcich rodičov a ich priateľov, alebo z pohľadu profesionálnej práce nemocničného personálu. Séria sa nakrúca v pôrodnici Svet zdravia v Galante. "Sme radi, že môžeme spolupracovať s takým skvelým lekárskym tímom, s ľuďmi, ktorí jednak rozumejú našej práci, ale predovšetkým sú to starostliví odborníci," dodal Popescu.

Baby Boom
Foto: TV Markíza
 


Baby Boom
Foto: TV Markíza
 


Každý človek na tomto svete je jedinečný, rovnako ako jeho osobitý životný príbeh. Mimoriadne zaujímavé a emotívne príbehy neopakovateľnej, vytúženej radosti ľudí, ktorí sa práve stali rodičmi, môžete už čoskoro sledovať jedine na Markíze.

 


Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Baby Boom - v utorok, 28. marca, o 21.40!
Sledujte celé epizody na